Poradnia pulmonologiczna – Gorzów – badania i leczenie

Od kilku lat prowadzę poradnię pulmonologiczną w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem pacjentów dorosłych i dzieci, które ukończyły 5. rok życia. Pomagam pacjentom cierpiącym na:

  • astmę oskrzelową,
  • mukowiscydozę,
  • gruźlicę,
  • odmę opłucnową,
  • przewlekłe choroby płuc,
  • raka płuc,
  • zapalenie płuc lub oskrzeli.

Przeprowadzam konsultacje specjalistyczne i diagnostykę, na podstawie których dobieram odpowiednią dla danego pacjenta metodę leczenia i nawracania objawów choroby. Stale uczestniczę w szkoleniach i sympozjach, aby zapewnić Państwu w mojej poradni pulmonologicznej kompleksową i nowoczesną opiekę lekarską.

 

Poradnia chorób płuc

Układ oddechowy wymaga szczególnej uwagi i opieki, zwłaszcza jeśli jest narażony lub boryka się z poważną chorobą. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów, założyłam profesjonalną poradnię chorób płuc. Jestem lekarzem z powołania, którego celem jest zwalczanie objawów przykrych schorzeń, wykrycie ich przyczyny oraz dobranie właściwej metody leczenia. Moi pacjenci mogą liczyć na zaangażowanie ze strony pracowników poradni oraz leczenie dobrane indywidualnie do każdego przypadku.

 

Pulmonolog – Gorzów

Jeśli szukają Państwo pulmonologa z Gorzowa Wielkopolskiego dla siebie lub dziecka, znajdziecie go przy ulicy Plac Jana Pawła II 50A/02. Gabinet i poradnia świadczą kompleksowe usługi dotyczące leczenia chorób płuc oraz odczulania alergii. Lekarze z zaangażowaniem obserwują i dbają o układ oddechowy pacjentów, zwłaszcza tych, którzy na co dzień borykają się z nieprzyjemnymi objawami choroby. Wykonują testy, przeprowadzają diagnostykę i dobierają metodę leczenia - wszystko pod okiem doświadczonego specjalisty – dr Danuty Bojko.