Poradnia alergologiczna Danuty Bojko – Gorzów Wielkopolski

Alergie bywają bardzo uciążliwe, zwłaszcza te na pyłki drzew, traw, chwastów, roztoczy, pleśni. Osoby uczulone nie mogą wiosną swobodnie wyjść z domu w obawie o nasilenie się objawów. Dlatego warto skorzystać z oferty sprawdzonej poradni alergologicznej. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym mogą liczyć Państwo na specjalistyczną pomoc Danuty Bojko – alergologa dla dorosłych i dzieci od 5 roku życia i dla dorosłych. Jako lekarz z wieloletnim doświadczeniem świadczę usługi w zakresie:

  • diagnostyki alergii dróg oddechowych, skóry i przewodu pokarmowego,
  • leczenia alergii,
  • wykonywania testów skórnych punktowych, płatkowych,
  • procedury odczulania,
  • pulmonologii.

Prywatna poradnia alergologiczna Danuty Bojko jest dla Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Szczegółowe godziny przyjęć są dostępne w zakładce “kontakt”.

 

Alergolog prywatnie – Gorzów

Jeśli szukają Państwo alergologa prywatnie w Gorzowie Wielkopolskim dla siebie lub swojego dziecka, specjalistyczną pomoc otrzymacie w poradni Danuty Bojko. Gabinet świadczy usługi z zakresu pulmonologii oraz alergologii. Pacjenci mogą liczyć na kompleksową diagnostykę i leczenie dobrane do rodzaju uczulenia. Jako prywatny alergolog z Gorzowa wykonuję testy skórne w celu wykrycia przyczyny problemu.

 

Alergolog – Gorzów Wielkopolski

Dlaczego warto skorzystać z usług alergologa z Gorzowa? Przede wszystkim dlatego, że mogą Państwo liczyć na profesjonalizm, doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w każdy przypadek, przyjazną atmosferę oraz punktualność lekarzy. Alergolog z Gorzowa przyjmuje pod adresem ul. Plac Jana Pawła II 50A/02 od poniedziałku do piątku.