Pulmonolog prywatnie – Gorzów Wielkopolski

Leczę pacjentów cierpiących na wszelkiego rodzaju choroby płuc oraz alergie. Zajmuję się zarówno łagodzeniem objawów, jak i poszukiwaniem przyczyny dolegliwości. Stosuję różne techniki diagnostyczne oraz metody leczenia. Jako prywatny pulmonolog z wieloletnim doświadczeniem otaczam opieką najmłodszych pacjentów już od 5. roku życia. Staram się, aby w poradni chorób płuc, którą prowadzę zawsze panowała przyjazna atmosfera, a dzieci czuły się bezpieczne i zadbane.

 

  • Dlaczego warto zapisać się do prywatnego pulmonologa z Gorzowa Wielkopolskiego?

Jako doświadczony lekarz nie raz zdarzało mi się pracować z dziećmi. Doskonale rozumiem, że mogą one czuć zagrożenie i strach podczas wizyty w gabinecie. Dlatego zawsze staram się pokazywać im, że leczenie i diagnostyka przebiegają u nas w przyjaznej atmosferze i nie muszą obawiać się bólu. Mali pacjenci szczególnie narażeni są na stres i strach. Warto zatem pokazać im, że nie ma trzeba stronić przed wizytą u pulmonologa.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zmianą lekarza, chcą umówić dziecko lub siebie na pierwszą wizytę lub konsultację specjalistyczną, jestem do Waszej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.