Odczulanie – Gorzów Wielkopolski – skuteczny sposób na alergię

Aż 40% Polaków cierpi na alergię różnego pochodzenia. Metod leczenia i łagodzenia objawów jest wiele, jednak nie wszystkie przynoszą oczekiwane efekty. Jeśli borykają się Państwo z uciążliwym kaszlem, nieżytem nosa i innymi nieprzyjemnymi symptomami, warto zapytać o odczulanie alergii w moim gabinecie. Na czym dokładnie polegają tego rodzaju zabiegi?

W trakcie kuracji alergikowi podaje się alergeny w ściśle określonych dawkach. Na początku w niewielkich ilościach, później w coraz większych, a na koniec w tak zwanych dawkach podtrzymujących. Dzięki takiemu zabiegowi organizm zaczyna przyzwyczajać się do substancji, która go uczula, a następnie ją tolerować.

Oczywiście każde odczulanie alergii rozpoczynam od przeprowadzenia wnikliwych testów alergicznych. Dzięki nim zyskuję pełen obraz stanu zdrowia pacjenta, na podstawie którego mogę podjąć decyzję o przeprowadzeniu leczenia lub zastosowaniu jego innej metody. W moim gabinecie zabiegom odczulania poddawani są zarówno dorośli, jak i dzieci powyżej 5. roku życia.

Gwarantuję Państwu profesjonalne podejście do każdego przypadku i pełne zaangażowanie ze swojej strony. Jestem osobą, która doskonale opanowała technikę odczulania alergii. Wielu moim pacjentom udało się pozbyć uciążliwych objawów uczulenia. Tę metodę leczenia zalecam tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Więcej informacji na temat zabiegów odczulania można uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z przychodnią.